Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI NR 1 IM. ZOFII NAŁKOWSKIEJ W KOBYŁCE

05-230 Kobyłka, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 1 im. Zofii Nałkowskiej w Kobyłce zatrudni nauczyciela współorganizującego proces kształcenia uczniów z niepełnosprawnościami na pełen etat. Umowa do końca roku szkolnego. Możliwość dodatkowych godzin wg posiadanego wykształcenia.
Wymagania:
Wymagane kwalifikacje nauczyciela Przygotowanie pedagogiczne Zakres obowiązków: Współorganizowanie procesu kształcenia dla uczniów z orzeczeniami. Oferujemy: Cały etat pracy z możliwością dodatkowych godzin. Umowa do końca roku szkolnego., z możliwością przedłużenia na kolejny rok. KN. Praca w zgranym, otwartym i sympatycznym zespole nauczycieli.

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia