Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

NIEPUBLICZNA PODSTAWOWA SZKOŁA ODKRYWCÓW

05-500 Józefosław, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dyrektor szkoły zatrudni od zaraz nauczyciela współorganizującego proces kształcenia.
Wymagania:
- wykształcenie wyższe pedagogiczne, specjalność: pedagogika specjalna lub oligofrenopedagogika, - umiejętność pracy w zespole oraz zaangażowanie w pracę z uczniami, - cierpliwość, odpowiedzialność oraz umiejętność komunikacji interpersonalnej. Zakres obowiązków: - prowadzenie wspólnie z innymi nauczycielami zajęć edukacyjnych oraz pracy wychowawczej z uczniem objętym kształceniem specjalnym, - dokonywanie oceny poziomu funkcjonowania ucznia, - prowadzenie dokumentacji , - realizowanie wspólnie z innymi nauczycielami zintegrowanych działań i zajęć określonych w indywidualnym programie edukacyjno-terapeutycznym danego ucznia, - udzielanie pomocy nauczycielom w doborze form i metod pracy z uczniem objętym kształceniem specjalnym, - prowadzenie zajęć terapeutycznych i rewalidacyjnych zgodnie z posiadanymi kwalifikacjami. Oferujemy: - pracę w kameralnej placówce, - stabilne zatrudnienie i unormowany czas pracy, - możliwość rozwoju zawodowego oraz uczestnictwa w szkoleniach, - wsparcie ze strony zespołu specjalistów i pedagogów.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
CV
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: w temacie wiadomości należy wpisać "Nauczyciel współorganizujący kształcenie"

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia