Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

SZKOŁA PODSTAWOWA MONTESSORI KOMPAS

25-019 Kielce, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby do Szkoły Podstawowej Montessori Kompas. Ogłoszenie dotyczy nauczyciela współorganizującego kształcenie dla dziecka w spektrum autyzmu. Poszukujemy osoby, która nie boi się wyzwań i nie chce pozostać w szablonach edukacji jakiej znamy z naszego dzieciństwa. Osoby, która zadaje pytania i stara się doskonalić w trudnej pracy nauczyciela. Osoby, która chce nadal się uczyć i ciągle pracować nad sobą. Osoby, która chce być traktowana po partnersku przez pracodawcę i wie jaka odpowiedzialność się z tym wiąże. Oferujemy umowę o pracę od listopada 2024r.
Wymagania:
• kwalifikacje zawodowe upoważniające do zajmowania danego stanowiska, • kwalifikacje i kompetencje do prowadzenia Treningu Umiejętności Społecznych, • zapał do pracy z dziećmi, • cierpliwość i szacunek do pracy z dziećmi, • chęć nauki i doskonalenia się w Metodzie Montessori, komunikacji bez przemocy oraz innych alternatywnych nurtach edukacji, • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z dziećmi ze szczególnymi potrzebami edukacyjnymi. Zakres obowiązków: • prowadzenie dokumentacji kształcenia specjalnego ucznia, • prowadzenie TUS dla swoich podopiecznych, • codzienne wsparcie dziecka w czasie pracy własnej, • uczestnictwo w spotkaniach zespołu kształcenia specjalnego, • stała współpraca z nauczycielami prowadzącymi klasę, • współpraca z radą pedagogiczną, • współpraca z rodzicami, • doskonalenie się w zawodzie nauczyciela. Oferujemy: - umowę o pracę - atrakcyjny grafik pracy - wspierający zespół - możliwość dofinansowania i opłacania szkoleń
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
CV
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia