Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 IM. FRYDERYKA CHOPINA W JELENIEJ GÓRZE

58-506 Jelenia Góra, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Praca na stanowisku nauczyciela współorganizującego kształcenie ucznia z Zespołem Aspergera
Wymagania:
1. Wymagania kwalifikacyjne: wykształcenie wyższe z zakresu pedagogiki specjalnej (ukończone jednolite studia magisterskie, uzupełniające studia magisterskie lub studia podyplomowe) z przygotowaniem pedagogicznym. 2. Kandydat powinien posiadać: a) obywatelstwo polskie, b) pełną zdolność do czynności prawnych, c) kandydat nie może być skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego, d) kandydat powinien cieszyć się nieposzlakowaną opinią, e) stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku nauczyciela. Zakres obowiązków: Współorganizowanie kształcenia ucznia Oferujemy: Zatrudnienie w pełnym wymiarze, możliwość rozwoju zawodowego.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
Wymagane dokumenty: a) CV, b) list motywacyjny, c) oświadczenie kandydata o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych, d) oświadczenie kandydata o niekaralności prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, e) zaświadczenie o niekaralności z Krajowego Rejestru Karnego (tylko osoby, którym zostanie przedstawiona propozycja zatrudnienia), f) kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, dodatkowe uprawnienia, kwalifikacje, g) kopie dokumentów potwierdzających przebieg dotychczasowego zatrudnienia, h) oświadczenie zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018, poz. 1000 ze zm.) Dołącz jeśli posiadasz (dokumenty dodatkowe): Akt nadania stopnia awansu zawodowego
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: Szkoła Podstawowa Nr 11 ul. Moniuszki 9, 58-506 Jelenia Góra

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia