Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

SZKOŁA PODSTAWOWA IMIENIA 27 WOŁYŃSKIEJ DYWIZJI PIECHOTY ARMII KRAJOWEJ W ŚWIESZYNIE

76-024 Świeszyno, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy nauczyciela współorganizującego kształcenie z przygotowaniem pedagogicznym i odpowiednimi kwalifikacjami.
Wymagania:
Wykształcenie wyższe magisterskie, doświadczenie zawodowe mile widziane. Zakres obowiązków: Praca z dzieckiem posiadającym orzeczenie o specjalnych potrzebach edukacyjnych, współpraca z nauczycielem prowadzącym. Oferujemy: Pracę z dziećmi, współpracę z kompetentnym i zaangażowanym gronem pedagogicznym, atrakcyjne warunki pracy w szkole z dobrze wyposażoną bazą dydaktyczną.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
Świadectwo ukończenia studiów wyższych kierunkowych oraz zaświadczenie o przygotowaniu pedagogicznym. Dołącz jeśli posiadasz (dokumenty dodatkowe): Świadectwa i zaświadczenia o dodatkowych kwalifikacjach. Wzory oświadczeń dostępne na stronie: Oświadczenie o zapoznaniu się ze Standardami Ochrony Małoletnich. Oświadczenie pracownika o zapoznaniu się z Procedurą Kontroli Trzeźwości.
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia