Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

TECHNIKUM LEŚNE W WARCINIE IM. PROF. STANISŁAWA SOKOŁOWSKIEGO

77-230 Warcino, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Praca na stanowisku: nauczyciel współorganizujący kształcenie ucznia z niepełnosprawnością zatrudnienie na umowę o pracę w oparciu o KN w publicznej szkole średniej Etat -20/20- wakat
Wymagania:
Do składania ofert może przystąpić osoba, która spełnia następujące wymagania: - posiada wykształcenie wyższe kierunkowe (pedagogika specjalna) z przygotowaniem pedagogicznym, - posiada kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela określone w § 3 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 14 września 2023 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli, - posiada obywatelstwo polskie, posiada dodatkowe dokumenty poświadczające posiadane kwalifikacje, stopień awansu zawodowego, - spełnia warunki zdrowotne niezbędne do wykonywania zawodu nauczyciela, - ma pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych, - nie była karana za przestępstwo umyślne oraz nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne lub dyscyplinarne, - nie toczy się przeciwko niej postępowanie skarbowe Zakres obowiązków: -praca z uczniem z niepełnosprawnością -tworzenie dokumentacji ucznia z niepełnosprawnością (IPET) -współpraca z nauczycielami przedmiotów -współpraca z rodzicami, różnymi instytucjami Oferujemy: praca w życzliwym, kreatywnym, rozwijającym się zespole możliwość rozwoju zawodowego
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
- podanie na stanowisko objęte naborem, - opisany przez kandydata przebieg pracy zawodowej (CV), - kopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie i kwalifikacje, - kopie świadectw pracy potwierdzających przebieg pracy zawodowej, - oświadczenie kandydata o posiadanym obywatelstwie polskim, - oświadczenie, że kandydat nie był karany za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, - oświadczenie kandydata o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia