Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE "STOKROTKA"

86-060 Nowa Wieś Wielka, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby na stanowiska nauczyciel współorganizującego kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami. Praca w Przedszkolu Samorządowym "Stokrotka" w Nowej Wsi Wielkiej.
Wymagania:
Wymagania związane ze stanowiskiem: - wykształcenie wyższe kierunkowe pedagogika specjalna , edukacja i terapia osób ze spektrum Autyzmu z przygotowaniem pedagogicznym - niekaralność - sumienność, dokładność odpowiedzialność - umiejętność pracy z dziećmi - dobra organizacja pracy - samodzielność Zakres obowiązków: Współorganizowanie kształcenia dziecka posiadającego orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego. Oferujemy: - umowę o pracę na pełen etat - pracę w przyjaznej atmosferze - pracę w dynamicznym zgranym zespole
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
- Dyplom ukończenia studiów - przebieg dotychczasowego zatrudnienia - oświadczenie o niekaralności Dołącz jeśli posiadasz (dokumenty dodatkowe): - szkolenia, - certyfikaty
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia