Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 5 W BRZESZCZACH

ul. A. Mickiewicza 3 32-620 Brzeszcze, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Opis oferty pracy Dyrektor ZSP nr 5 w Brzeszczach zatrudni nauczyciela współorganizującego proces kształcenia dla dziecka 6-letniego z orzeczeniem o kształceniu specjalnym (autyzm) do przedszkola z oddziałami integracyjnymi "Słoneczko w Brzeszczach Wymagania: Kwalifikacje do pracy z dziećmi z autyzmem. Zakres obowiązków: prowadzenie zajęć edukacyjnych oraz wspólnie z innymi nauczycielami, specjalistami i wychowawcami grup wychowawczych realizowanie zintegrowanych działań i zajęć określonych w programie; prowadzenie wspólnie z innymi nauczycielami, specjalistami i wychowawcami grup wychowawczych pracy wychowawczej z uczniami niepełnosprawnymi, uczestniczenie, w miarę potrzeb, w zajęciach edukacyjnych prowadzonych przez innych nauczycieli oraz w zintegrowanych działaniach i zajęciach, określonych w programie, realizowanych przez nauczycieli, specjalistów i wychowawców grup wychowawczych; udzielanie pomocy nauczycielom prowadzącym zajęcia edukacyjne oraz nauczycielom, specjalistom i wychowawcom grup wychowawczych realizującym zintegrowane działania i zajęcia, określone w programie, w doborze form i metod pracy z uczniami niepełnosprawnymi, Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne): CV, dokumenty potwierdzające kwalifikacje nauczyciela do pracy z dzieckiem z autyzmem. Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy