Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

NIEPUBLICZNY PUNKT PRZEDSZKOLNY SOTIS KRAKÓW I

ul. Beskidzka 23 30-622 Kraków-Podgórze, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Dołącz do naszego Zespołu w Ośrodku w Krakowie NAUCZYCIEL WSPÓŁORGANIZUJĄCY / NAUCZYCIELKA WSPÓŁORGANIZUJĄCA SOTIS to 9 Ośrodków w Polsce, ponad 100 specjalistów i blisko 20 lat doświadczenia w profesjonalnym wsparciu, diagnozie oraz terapii i edukacji dzieci, młodzieży i dorosłych rozwijających się w spektrum autyzmu. Jako jedyni w Polsce (i pierwsi w Europie) pracujemy w oparciu o opracowany w USA model NPDC - The National Professional Development Center on Autism Spectrum Disorder, a nasze autorskie programy terapeutyczno – przedszkolne to ustrukturyzowany, wielospecjalistyczny, zindywidualizowany i wysoce skuteczny model oddziaływań terapeutycznych, którymi obejmujemy dzieci już od najwcześniejszego wieku przedszkolnego.
Wymagania:
Potrzebne kwalifikacje:  ukończone studia wyższe kierunkowe – pedagogika specjalna  zainteresowanie tematem ASD, chęci poszerzania wiedzy w tym obszarze  łatwość nawiązywania kontaktu i budowania relacji z dziećmi  kreatywność, elastyczność, otwartość na indywidualizm dziecka  umiejętności plastyczne/ muzyczne – pomocne w prowadzeniu zajęć  pozytywne nastawienie i autentyczna satysfakcja z pracy z dziećmi  dojrzałość emocjonalna, umiejętność stawiania i przestrzegania granic  poszanowanie potrzeb dzieci i rodziców, empatia  dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy zespołowej  chęć podnoszenia zawodowych kwalifikacji i rozwijania warsztatu pracy  posiadanie aktualnych badań do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość ich wykonania  doświadczenie w pracy z dziećmi rozwijającymi się w spektrum autyzmu – będzie niekwestionowanym atutem  znajomość języka angielskiego – będzie dużym atutem Zakres obowiązków: Na tym stanowisku będziesz:  współorganizował grupowe zajęcia terapeutyczne z dziećmi w spektrum autyzmu w oparciu o standardy SOTIS  profesjonalnie wspierał dzieci w trakcie zajęć terapeutycznych  wspierał dzieci w realizacji ich indywidualnych celów terapeutycznych w sytuacjach grupowych  prowadził opiekuńczo – terapeutyczne zajęcia dla dzieci podczas ich popołudniowego pobytu w Ośrodku  opracowywał materiały i pomoce do zajęć z dziećmi  brał udział w organizacji ważnych przedszkolnych wydarzeń i uroczystości  ściśle współpracował z interdyscyplinarnym zespołem, pod opieką którego pozostaje dziecko  brał aktywny udział w spotkaniach konsultacyjnych zespołu  prowadził dokumentację terapeutyczną dzieci  systematycznie poszerzał swoją wiedzę i warsztat pracy pedagoga Oferujemy: W naszym Zespole:  jesteśmy aktywnymi współtwórcami wyjątkowego projektu zorientowanego na wielokierunkowe wsparcie rozwoju dzieci w spektrum autyzmu i ich rodzin  stawiamy na merytoryczny rozwój w obszarze potwierdzonych technik terapeutycznych osób rozwijających się w spektrum autyzmu, szkolimy specjalistów w modelu NPDC  dajemy pełne merytoryczne wsparcie, superwizję i zachęcamy do podnoszenia zawodowych kwalifikacji  szanujemy się wzajemnie, jesteśmy uważni i otwarci  stawiamy ambitne, ale realne cele indywidualne i zespołowe, wspólnie celebrujemy nasze sukcesy  pracujemy w oparciu o umowę o pracę, w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy  mamy możliwość korzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
CV
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy