Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 12 IM. EWY SZELBURG-ZAREMBINY

ul. Bukowa 37/39 87-800 Włocławek, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy nauczyciela współorganizującego kształcenie uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi - autyzm.
Wymagania:
Specjalizacja ze spektrum autyzmu. Zakres obowiązków: Praca na stanowisku nauczyciela współorganizującego zgodnie z rozporządzeniem Oferujemy: Wymiar zatrudnienia 1 etat w roku szkolnym 2024/2025.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
Dokumenty niezbędne: 1. CV z opisem przebiegu pracy zawodowej 2. Kopie dyplomu, awansu zawodowego oraz dokumentów potwierdzających kwalifikacje zawodowe 3. Oświadczenie, że kandydat nie był karany za przestępstwo popełnione umyślnie oraz nie toczy się przeciwko niemu postępowanie karne.
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: 87-800 Włocławek, ul. Bukowa 37/39,

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy