Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

PRZEDSZKOLE NR 42 IM. PRZYJACIÓŁ PRZYRODY W BIELSKU-BIAŁEJ

ul. Cieszyńska 383 43-300 Bielsko-Biała, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnię nauczyciela współorganizującego dla dziecka 3 letniego z Orzeczeniem do kształcenia specjalnego.
Wymagania:
Studia wyższe w zakresie pedagogiki specjalnej , mile widziane przygotowanie do pracy z dzieckiem z autyzmem i Aspergerem, przygotowanie pedagogiczne do pracy w oświacie jako nauczyciel Zakres obowiązków: Pomoc w opiece nad dzieckiem niepełnosprawnym (fizycznie oraz umysłowo). Współpraca z opiekunami oddziału przedszkolnego, udzielanie wsparcia nauczycielom i rodzicom, opieka nad dzieckiem z orzeczeniem oraz innymi dziećmi w oddziale, którzy mają problem zwłaszcza w kontaktach z dzieckiem z orzeczeniem. Prowadzenie pracy indywidualnej wg potrzeb. Organizowanie i prowadzenie wspólnie z innymi nauczycielami zajęć edukacyjnych; i wychowawczych oraz opiekunczych, realizowanie zintegrowanych działań i zajęć określonych w IPET prowadzonych wspólnie z innymi nauczycielami, specjalistami i wychowawcami. Oferujemy: Sale terapeutyczne i SI, duży ogród i place zabaw, dostęp do komputera i pomocy dydaktycznych
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
CY i podanie oraz informacje dokładne o ukończonych studiach oraz uprawnieniach kwalifikacyjnych z suplementu Dołącz jeśli posiadasz (dokumenty dodatkowe): Kursy kwalifikacyjne lub studia związane z praca z dzieckiem z niepełnosprawnością, zwłaszcza z autyzmem i aspergerem
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy