Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. J. SŁOWACKIEGO W MYŚLENICACH

ul. Jana Sobieskiego 1 32-400 Myślenice, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Nauczyciel współorganizujący kształcenie dla ucznia klasy 2 szkoły podstawowej . Uczeń z autyzmem, w tym z zespołem Aspergera .
Wymagania:
Wykształcenie wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym: pedagogika specjalna z uprawnieniami do pracy z uczniem autyzmem w tym z zespołem Aspergera. Zakres obowiązków: Nauczyciel współorganizujący kształcenie Oferujemy: Umowa na zastępstwo od wrzesień 2024r. do 27.06.2025r. Wynagrodzenie zgodne z przepisami oświatowymi.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
Potwierdzenie wykształcenia kierunkowego.
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy