Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 3 W CZECHOWICACH-DZIEDZICACH

ul. Junacka 2 43-502 Czechowice-Dziedzice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Współorganizowanie procesu edukacyjnego dla dziecka posiadającego orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego ( autyzm);
Wymagania:
Kwalifikacje zgodne z wymogami prawa do zajmowania w/w stanowiska Zakres obowiązków: wspomaganie dziecka posiadającego orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego ( autyzm) , realizowanie zintegrowanych działań i zajęć określonych w IPET;. prowadzenie wspólnie z innymi nauczycielami i specjalistami pracy wychowawczej z dzieckiem, udzielanie pomocy nauczycielom pomocy w doborze form i metod pracy , prowadzenie innych zajęć odpowiednich ze względu na indywidualne potrzeby dziecka i zajęć rewalidacyjnych, współpraca z rodzicami dziecka ;
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
niezbędne dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela wspomagającego

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy