Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 129 W WARSZAWIE

ul. Koncertowa 8 02-787 Ursynów, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy nauczyciela współorganizującego kształcenie specjalne dla ucznia w z zespołem Aspergera w szkole podstawowej.
Wymagania:
1) ukończenie jednolitych studiów magisterskich prowadzonych zgodnie z nowym standardem kształcenia na kierunku pedagogika specjalna w dowolnym zakresie i posiadanie przygotowania pedagogicznego na którym jest realizowane wyłącznie kształcenie przygotowujące do wykonywania zawodu nauczyciela, w zakresie pedagogiki resocjalizacyjnej, logopedii, pedagogiki korekcyjnej (terapii pedagogicznej) lub wczesnego wspomagania rozwoju; 2) posiadanie kwalifikacji wymaganych do zajmowania stanowiska nauczyciela w przedszkolu, danym typie szkoły lub rodzaju placówki określone w § 3 ust. 1 lub § 4 i posiadanie przygotowania pedagogicznego oraz ukończenie studiów podyplomowych lub kursu kwalifikacyjnego w zakresie pedagogiki specjalnej. Zakres obowiązków: Współorganizowanie kształcenia specjalnego dla ucznia z zespołem Aspergera oraz realizacja zajęć rewalidacyjnych w szkole podstawowej. Oferujemy: Umowę o pracę, wynagrodzenie nauczycieli ustalane jest na podstawie przepisów Karty Nauczyciela, rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 31 stycznia 2005 r. w sprawie wysokości minimalnych stawek wynagrodzenia zasadniczego nauczycieli, ogólnych warunków przyznawania dodatków do wynagrodzenia zasadniczego oraz wynagradzania za pracę w dniu wolnym od pracy oraz uchwały nr LXXIII/1966/2018 Rady Miasta Stołecznego Warszawy z dnia 30 sierpnia 2018 r. w sprawie regulaminu dotyczącego niektórych zasad wynagradzania nauczycieli zatrudnionych w przedszkolach, szkołach i placówkach prowadzonych przez m.st. Warszawę.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
Dyplom ukończenia studiów poświadczający zdobyte kwalifikacje zawodowe, zaświadczenie o niekaralności, orzeczenie lekarskie dopuszczające do wykonywania pracy nauczyciela. Dołącz jeśli posiadasz (dokumenty dodatkowe): Dokumenty poświadczające stopień awansu zawodowego, świadectwa pracy z poprzednich okresów zatrudnienia.
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: lub Zespół Szkół nr 129 ul. Koncertowa 8 02-787 Warszawa

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy