Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE ANGLOJĘZYCZNE "OXFORD"

ul. Konstytucji 18 41-208 Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dyrektor Niepublicznego Przedszkola Anglojęzycznego Oxford zatrudni nauczyciela wspomagającego do dziecka posiadającego orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego - autyzm
Wymagania:
Wymagane wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym oraz kwalifikacjami pozwalającymi na pracę z dzieckiem ze spektrum autyzmu. Mile widziane doświadczenie oraz zaprezentowanie ciekawych efektów swojej dotychczasowej pracy. Zakres obowiązków: - prowadzenie z dzieckiem zajęć rewalidacyjnych, - wspomaganie nauczycieli w doborze form i metod pracy dydaktyczno-wychowawczych z dzieckiem, - monitorowanie relacji rówieśniczych i podejmowanie działań integrujących - dyskretne towarzyszenie uczniowi na zajęciach edukacyjnych, udzielanie mu wsparcia podczas zajęć edukacyjnych Oferujemy: pracę w nowoczesnej placówce; pracę w małym zespole i przyjaznej atmosferze; atrakcyjne wynagrodzenie.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
CV
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy