Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 14 W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM

ul. Krakowskie Przedmieście 13 97-300 Piotrków Trybunalski, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Nauczyciel współorganizujący kształcenie dziecka w przedszkolu w wymiarze 20 godzin tygodniowo. - wsparcie dziecka w bieżącej pracy podczas zajęć edukacyjnych adekwatnie do potrzeb wynikających z orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego, - realizacja czynności opiekuńczych, - dokonywanie wielospecjalistycznej oceny poziomu funkcjonowania ucznia, - udział w pracach zespołu nauczycieli i specjalistów pracujących z dzieckiem, - opracowanie i modyfikacja IPET, - współpraca z nauczycielami w zakresie przygotowania się do zajęć, pomoc w dostosowaniu wymagań odpowiednio do potrzeb dziecka, przygotowanie materiałów i pomocy do zajęć.
Wymagania:
Oligofrenopedagogika, edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną, autyzmem oraz zespołem Aspergerna, przygotowanie pedagogiczne.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
CV
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy