Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE "WESOŁE TYGRYSKI"

ul. Mariana Słoneckiego 5 31-417 Kraków-Śródmieście, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Niepubliczne Przedszkole w Krakowie zlokalizowane na ul. Centralnej (okolica M1) zatrudni Nauczyciela do prowadzenia zajęć rewalidacji z dziećmi ze spektrum autyzmu (zespołem Aspergera).
Wymagania:

Wymagania:
- kwalifikacje pedagogiczne do pracy w przedszkolu: kierunek pedagogika specjalna w specjalności edukacja i rehabilitacja osób ze spektrum autyzmu. - dobra organizacja pracy, umiejętność systematycznego prowadzenia niezbędnej dokumentacji, - wysoka kultura osobista, kreatywność, punktualność oraz umiejętność pracy w zespole, poszukujmy osób cierpliwych i zaangażowanych do pracy z dziećmi. Zakres obowiązków: Obowiązki nauczyciela współorganizującego proces kształcenia: - systematycznie uzupełnianie dziennika elektronicznego, - prowadzenie obserwacji dziecka, - przygotowywanie planu pracy, - przygotowywanie niezbędnej dokumentacji nauczyciela współorganizującego IPET, WOPFU, - współpraca z nauczycielem wychowania przedszkolnego. Oferujemy: Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie wypłacane w okresach kwartalnych, - współpracę z drugim nauczycielem, - stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, - możliwość rozwoju warsztatu pracy oraz realizację awansu zawodowego, - pracę w młodym i kreatywnym zespole, - pracę w wymiarze pełnego etatu, - możliwość mniejszej ilości godzin min. 10 godzin tygodniowo, - wsparcie ze strony zespołu nauczycieli oraz specjalistów (psychologa, logopedy, pedagoga). Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
Prosimy o przesłanie CV.

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia