Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

SZKOŁA PODSTAWOWA EDUVENTURA

ul. Na Skraju 32 02-197 Włochy, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Przedszkole Eduventura i Szkoła Podstawowa Eduventura zatrudni nauczyciela współorganizującego kształcenie. Nasza placówka mieści się w Warszawie przy ul. Na Skraju 32.
Wymagania:
Kwalifikacje: - wykształcenie wyższe magisterskie na kierunku pedagogika wszystkie specjalności, - studia podyplomowe w zakresie pedagogiki specjalnej. Dodatkowo mile widziane kwalifikacje do prowadzenia zajęć Integracji Sensorycznej, TUS, Terapia Ręki. Zakres obowiązków: Wsparcie uczniów posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego w przedszkolu i klasach 1-3 oraz terapia indywidulana. Praca w godz. 9:30-17:30 lub 10:00-18:00. Oferujemy: Warunki wynagrodzenia 6200 zł brutto-7600 zł brutto w zależności od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia zawodowego. Umowę o pracę. Dofinansowanie różnorodnych form doskonalenia zawodowego. Bezpłatny pakiet podstawowego ubezpieczenia zdrowotnego.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
- kopie dyplomów i zaświadczeń o posiadanych kwalifikacjach zawodowych
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy