Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 30 IM. KRÓLA KAZIMIERZA WIELKIEGO

ul. Nałkowskich 110 20-470 Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Praca na pełny etat - 40 godzin (2 etaty) w związku z wpłynięciem nowych orzeczeń o potrzebie kształcenia specjalnego i utworzeniem nowych stanowisk.
Wymagania:
Pełne kwalifikacje. Zakres obowiązków: Obowiązki nauczyciela współorganizującego proces kształcenia w oddziałach I-III oraz IV-VIII szkoły podstawowej. Oferujemy: Oferujemy umowę z perspektywą nawiązania trwałej współpracy.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
Życiorys (CV) wraz z listem motywacyjnym, dokument poświadczający przygotowanie pedagogiczne. Dołącz jeśli posiadasz (dokumenty dodatkowe): Dyplomy, zaświadczenia kwalifikacyjne, jeśli kandydat takie posiada. Wzory oświadczeń dostępne na stronie: Oświadczenia dostępne w sekretariacie szkoły, klauzule RODO dostępne na stronie internetowej szkoły: https://sp30.lublin.eu/
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: E-mail: lub do złożyć w sekretariacie szkoły. Adres: Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie ul. W. i Z. Nałkowskich 110 20-470 Lublin

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy