Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

PRZEDSZKOLE AKADEMIA WIEDZY I ZABAWY NR 3 W OBORNIKACH

ul. Obrzycka 76 64-600 Oborniki, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Publiczne przedszkole Akademia Wiedzy i Zabawy nr 3 w Obornikach zatrudni nauczyciela współorganizującego proces kształcenia dziecka z orzeczeniem autyzmu (wiek przedszkolny). Wymagane wykształcenie kierunkowe (pedagogika specjalna, autyzm, oligofrenopedagogika). Poszukujemy osób z wykształceniem kierunkowym.
Wymagania:
Oczekujemy: • wykształcenia w zakresie pracy z dzieckiem autystycznym • umiejętności organizacyjnych • kreatywności w działaniu Oferujemy: • stabilną pracę na pełen etat • atrakcyjne warunki zatrudnienia/umowa o pracę • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego • awans zawodowy • udział w wewnętrznych szkoleniach z zakresu pedagogiki Marii Montessori • pracę w zgranym, rodzinnym środowisku (przedszkole 2-oddziałowe)
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
CV
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy