Opis stanowiska pracy

EJBISI Przedszkole Lingwistyczne z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi w Siemianowicach Śląskich poszukuje osoby na stanowisko: NAUCZYCIELA WSPÓŁORGANIZUJĄCEGO KSZTAŁCENIE SPECJALNE
Wymagania:
• kwalifikacje z zakresu pedagogiki specjalnej • otwartość na pracę z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi • powołanie i pasja do pracy z dziećmi, • zaangażowanie, odpowiedzialność • brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na ww. stanowisku (książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych), • zaświadczenie o niekaralności • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, • dyspozycyjność do pracy od zaraz. Zakres obowiązków: • rozpoznanie potrzeb edukacyjnych i możliwości psychofizycznych dziecka niepełnosprawnego, • prowadzenie zajęć rewalidacyjnych, • prowadzenie dokumentacji związanej z realizacją powierzonych zadań, • odpowiedzialność za bezpieczeństwo powierzonego dziecka, • współpraca z personelem Przedszkola. Oferujemy: • umowę o pracę, • etat w pełnym wymiarze (32h tygodniowo) , • pracę w przyjaznym i kreatywnym zespole, • wsparcie zespołu specjalistów (psycholog, logopeda, fizjoterapeuta), • możliwość prowadzenia zajęć terapeutycznych dodatkowo płatnych, • perspektywa podnoszenia kwalifikacji zawodowych, w tym awansu zawodowego nauczycieli.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
CV Dołącz jeśli posiadasz (dokumenty dodatkowe): BRAK Wzory oświadczeń dostępne na stronie: BRAK
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia