Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 68 IM. ARTURA OPPMANA

ul. Or-Ota 5 01-507 Żoliborz, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Nauczyciel wspomagający do klasy V integracyjnej w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi
Wymagania:
wykształcenie wyższe potwierdzające kwalifikacje z przygotowaniem pedagogicznym Zakres obowiązków: prowadzenie wspólnie z innymi nauczycielami zajęć edukacyjnych; realizowanie zintegrowanych działań i zajęć określonych w programie wspólnie z innymi nauczycielami, specjalistami i wychowawcami grup wychowawczych; praca wychowawcza z uczniami, uczestnictwo w zajęciach edukacyjnych prowadzonych przez innych nauczycieli oraz w zintegrowanych działaniach i zajęciach określonych w programie, realizowanych przez nauczycieli, specjalistów i wychowawców grup wychowawczych; udzielanie pomocy nauczycielom prowadzącym zajęcia edukacyjne oraz nauczycielom, specjalistom i wychowawcom grup wychowawczych Oferujemy: Rozwijającą pracę w zgranym zespole
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
CV, kserokopię dyplomu potwierdzającego kwalifikacje
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy