Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 13 IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W JELENIEJ GÓRZE

ul. Piotra Skargi 19 58-500 Jelenia Góra, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 13 im. Komisji Edukacji Narodowej w Jeleniej Górze ogłasza nabór kandydatów na stanowisko nauczyciela współorganizującego proces kształcenia ucznia niepełnosprawnego w wymiarze 1,0 etatu.
Wymagania:
. Wymagania formalne: 1. posiadanie tytułu magistra z wykształceniem kierunkowym: pedagogika specjalna lub terapia i edukacja dzieci i młodzieży ze spektrum autyzmu lub oligofrenopedagogika. 2. posiadanie stopnia awansu zawodowego – nauczyciel mianowany lub dyplomowany, 3. gotowość podjęcia pracy w roku szkolnym 2023/2024 tj. niezwłocznie, 4. spełnianie warunków zdrowotnych niezbędnych do wykonywania zawodu nauczyciela, 5. posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych, 6. kandydat nie był karany za przestępstwo umyślne i nie toczy się przeciwko niemu postępowanie karne. Zakres obowiązków: Praca z uczniem posiadającym orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego – uczeń klasy 3. Oferujemy: Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony, do końca zajęć dydaktycznych roku szkolnego 2024/2025.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
1. podanie o przyjęcie na stanowisko nauczyciela współorganizującego, 2. CV z uwzględnieniem przebiegu dotychczasowej pracy zawodowej, 3. dokumenty potwierdzające posiadane wykształcenie, kwalifikacje i doświadczenie zawodowe, 4. oświadczenie o niekaralności za przestępstwo popełnione umyślnie – w tym, że nie toczy się przeciwko kandydatowi postępowanie karne, 5. oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w związku z ubieganiem się o zatrudnienie na stanowisku nauczyciela wspomagającego, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2019 r. poz. 1781).
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: Wymagane dokumenty należy złożyć do dnia 31 października 2024 r. w sekretariacie szkoły (od 8.00 – 14.30) lub przesłać pocztą na adres: Szkoła Podstawowa Nr 13 im. Komisji Edukacji Narodowej, 58-500 Jelenia Góra ul. Piotra Skargi 19, w zaklejonych kopertach z napisem „Nabór na wolne stanowisko nauczyciela współorganizującego proces kształcenia ucznia niepełnosprawnego”.

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy