Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

PUBLICZNE PRZEDSZKOLE "PLANETA DZIECI"

ul. Poleska 33a 51-354 Wrocław-Psie Pole, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Dyrektor Publicznego Przedszkola Planeta Dzieci zaprasza do współpracy nauczyciela współorganizującego kształcenie specjalne dla dziecka z orzeczeniem.
Wymagania:
Kwalifikacje odpowiednie do stanowiska. Zakres obowiązków: - Współorganizowanie kształcenia specjalnego dla dziecka, - współpraca z wychowawcą, dyrekcją i rodzicami, - prowadzenie dokumentacji, - realizowanie zadań statutowych oraz dbanie o najwyższą jakość funkcjonowania przedszkola. Oferujemy: - Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, - atrakcyjne wynagrodzenie stałe, - premie kwartalne i roczne, - bonus 1500 zł na start, - bonus 1000 zł za polecenia nauczyciela do pracy, - ubezpieczenie OC i NNW, - prywatna opieka medyczna, - dofinansowanie do szkoleń i studiów, - nowoczesna placówka, - przyjazna atmosfera.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
- CV, - zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji, - dokumenty potwierdzające kwalifikacje oraz inne wymagane przy zatrudnieniu potrzebne będą w kolejnym etapie rekrutacji. Dołącz jeśli posiadasz (dokumenty dodatkowe): Dodatkowe kwalifikacje mile widziane. Wzory oświadczeń dostępne na stronie: Wzory oświadczeń i dokumentów rekrutacyjnych zostaną przekazane przed zatrudnieniem.
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia