Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 22

ul. Rybna 20 91-051 Łódź-Bałuty, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Poszukiwany nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne dla dziecka z autyzmem w tym z zespołem Aspergera. Zatrudnienie na cały okres edukacji przedszkolnej dziecka, czyli min. 4 lata.
Wymagania:
Przede wszystkim kwalifikacje zawodowe wymagane przepisami prawa - wykształcenie z zakresu pedagogiki specjalnej. Dodatkowo mile widziane: komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, empatia, punktualność, kreatywność. Zakres obowiązków: Współpraca z całą kadrą pedagogiczną w tym ze specjalistami nad opracowaniem najlepszych metod nauczania i rozwoju dzieci. Wspomaganie bezpośrednio dzieci w trakcie zajęć: pomoc w zadaniach, motywowanie do nauki i przystosowywanie do funkcjonowania w grupie. Praca wspólnie z głównym nauczycielem- odpowiedzialność za proces edukacyjno-pedagogiczny. Współpraca z rodzicami, informowanie o przebiegu nauki i postępach dzieci. Oferujemy: Zatrudnienie w przyjaznej placówce, z młodą, ambitną i kreatywną kadrą. Zatrudnienie na min. 4 lata, na cały etat.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
CV z przebiegiem kształcenia
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: @:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy