Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 4 IM. MAŁEGO KSIĘCIA

ul. Stanisława Staszica 16 05-220 Zielonka, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dyrektor Miejskiego Przedszkola Nr 4 w Zielonce zatrudni od 1 listopada 2024 r. nauczyciela współorganizującego kształcenie dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego. Poszukujemy osoby, która posiada kwalifikacje zawodowe, lubi pracę z dziećmi wymagającymi szczególnego podejścia i ceni sobie bliską współpracę z kadrą przedszkola. Oferujemy zatrudnienie w pięknym, nowoczesnym budynku, w gronie ludzi, którzy się wzajemnie wspierają i wspólnie tworzą miejsce przyjazne dla dzieci i dorosłych :). Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem "nauczyciel wspomagający".

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy