Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. C.K. NORWIDA

ul. Tadeusza Kościuszki 20 05-252 Dąbrówka, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Nauczyciel współorganizujący proces lekcyjny w klasie drugiej (spektrum autyzmy, w tym z zespołem Aspergera)
Wymagania:
Kwalifikacje pedagogiczne oraz do zajmowanego stanowiska. Zakres obowiązków: Opieka nad uczniem w klasie drugiej, wspieranie rozwoju ucznia, współpraca z innymi nauczycielami i rodzicami.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
CV i dokumenty potwierdzające kwalifikacje pedagogiczne oraz kwalifikacje do pracy z uczniem niepełnosprawnym (spektrum autyzmy, w tym z zespołem Aspergera).
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy