Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

SAMORZĄDOWE PRZEDSZKOLE W MIĘDZYLESIU

ul. Wojska Polskiego 25 57-530 Międzylesie, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Samorządowe Przedszkole w Międzylesiu, ul. Wojska Polskiego 25, 57-530 Międzylesie poszukuje nauczyciela, który ukończył pedagogikę specjalną (najlepiej w zakresie pracy z dziećmi z orzeczonym autyzmem). Zatrudnienie: pełny etat - 20/20, rok szkolny 2024/2025 z możliwością przedłużenia umowy na kolejne 2 lata. Wynagrodzenie wg rozporządzenia MEN w sprawie wynagradzania nauczycieli.
Wymagania:
Ukończona pedagogika specjalna. Zakres obowiązków: Prowadzenie wspólnie z innymi nauczycielami zajęć edukacyjnych. Wspomaganie zadań edukacyjnych związanych ze zdobywaniem wiedzy przez dziecko niepełnosprawne. Prowadzenie działań zmierzających do integracji i bezpiecznego funkcjonowania dziecka niepełnosprawnego w społeczności przedszkola ogólnodostępnego. Szanowanie godności dziecka, respektowanie jego praw oraz zapewnienie bezpieczeństwa w trakcie zajęć dydaktycznych i innych zajęć organizowanych przez Przedszkole. Czuwanie i wspieranie integracji pomiędzy dziećmi, wspieranie rodziców dziecka. Prowadzenie odpowiedniej dokumentacji pracy.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
CV, kwestionariusz osoby poszukującej pracy, dyplomy - ukończone studia, świadectwa - studia podyplomowe, kursy kwalifikacyjne

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy