Opis stanowiska pracy

W związku rozwojem placówek ogłaszamy nabór na nauczyciela wspomagającego (pedagoga specjalnego / oligofrenopedagoga) w Niepublicznym Zespole Szkolno-Przedszkolnym NURT. Elastyczne warunki pracy. Forma zatrudnienia: etat, część etatu lub umowa zlecenie. Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: W II etapie rekrutacji Dyrekcja Szkoły skontaktuje się z wybranymi kandydatami. Od ponad dwunastu lat wspieramy rodziców w wyzwaniach wychowawczych dnia codziennego. Budując zespół nauczycielski w standardach współpracy i wzajemnej życzliwości, oferujemy dzieciom edukację całościową i spójną, opartą na chrześcijańskiej wizji osoby ludzkiej. Zapraszamy do zapoznania się z profilem placówek na stronie: www.nurt.edu.pl Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny NURT ul. Fryderyka Pautscha 9 51-651 Wrocław +48 514 292 111
Wymagania:
POSZUKUJEMY OSÓB: • z wykształceniem wyższym kierunkowym; • z pasją zawodową, czerpiących radość z wykonywanej pracy oraz pragnących podnosić swoje kwalifikacje; • dla których wychowywanie dziecka jest równie ważne, jak proces kształcenia; • pragnących być wzorem osobowym dla dziecka; • dla których wartości chrześcijańskie stanowią centrum życia; • aktywnie współpracujących z rodzicami oraz nauczycielami.
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny NURT ul. Fryderyka Pautscha 9 51-651 Wrocław +48 514 292 111

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia