Opis stanowiska pracy

Polsko-Niemiecka Szkoła Spotkań i Dialogu im. Willy’ego Brandta w Warszawie zatrudni nauczyciela wspomagającego do pracy z uczniami szkoły podstawowej i liceum. Mile widziana podstawowa znajomość języka niemieckiego.
Wymagania:

Wymagania:
wykształcenie pedagogiczne z zakresu pedagogiki specjalnej podstawowa znajomość języka niemieckiego mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą radość z pracy z dziećmi umiejętność pracy w zespole międzynarodowym kreatywność udział w naradach i konferencjach gotowość do dalszego kształcenia się Oferujemy: Oferujemy: bardzo dobre warunki pracy w nowym budynku szkolnym możliwość ciągłego dokształcania się międzynarodowe środowisko nauczycielskie Polsko-Niemieckiej Szkoły Spotkań i Dialogu im. Willy’ego Brandta w Warszawie udział w rozwoju szkoły

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia