Opis stanowiska pracy

Poszukujemy energicznego i zaangażowanego nauczyciela wychowania fizycznego, który dołączy do naszego zespołu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie zajęć wychowania fizycznego, organizowanie aktywności sportowych oraz wspieranie rozwoju fizycznego i społecznego uczniów.
Wymagania:
-Wykształcenie wyższe w zakresie wychowania fizycznego lub pokrewne. -Uprawnienia do nauczania wychowania fizycznego. -Pasja do sportu i zdrowego stylu życia. -Umiejętność pracy z dziećmi i młodzieżą. -Dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne. Zakres obowiązków: -Prowadzenie zajęć wychowania fizycznego zgodnie z podstawą programową. -Promowanie zdrowego stylu życia oraz aktywności fizycznej wśród uczniów. -Współpraca z innymi nauczycielami i rodzicami w celu wspierania uczniów w rozwoju. -Monitorowanie postępów uczniów i udzielanie informacji zwrotnej. Oferujemy: -Stabilne zatrudnienie w przyjaznej atmosferze. -Wsparcie ze strony doświadczonego zespołu. -Dostęp do nowoczesnych obiektów sportowych.
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: do dnia 11.10.2024r. W temacie wiadomości prosimy wpisać "Nauczyciel Wychowania Fizycznego - [Twoje Imię i Nazwisko]".

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia