Nauczyciel wychowania przedszkolnego/ Dyrektor

TĘCZOWE PRZEDSZKOLE

ul. Motycka 17 03-566 Targówek, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Tęczowe Przedszkole to kameralne miejsce, które istnieje już 19 lat. Od 2022 roku jesteśmy częścią grupy Kreatywna Edukacja Sp. z o.o. z siedzibą w Śremie, która stawia na kolorowe, kreatywne podejście do edukacji i szukanie nowych rozwiązań wpływających na całościowy rozwój dzieci. W naszej placówce staramy się stworzyć domową, przyjazną atmosferę, skupiając się na indywidualnych predyspozycjach i potrzebach każdego dziecka i pracownika. Przyjmujemy maksymalnie 38 dzieci w ciągu roku w podziale na trzy grupy wiekowe, co pozwala na stworzenie miejsca pełnego ciepła, zrozumienia i wsparcia zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Poszukujemy osoby zaangażowanej i odpowiedzialnej, pełnej pasji do pracy z dziećmi, kreatywnej i otwartej na nowych ludzi i pomysły. W ramach umowy zatrudniona osoba będzie miała dzielony etat na stanowisku dyrektor przedszkola oraz nauczyciel w 10 osobowej grupie 3-latków.
Wymagania:
*Wykształcenie kierunkowe – ukończone studnia magisterskie na kierunku pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna lub pokrewnym; *Wykształcenie z zakresu zarządzania w oświacie – ukończone studia, w tym podyplomowe bądź odpowiedni kurs kwalifikacyjny; *Awans zawodowy na poziomie co najmniej nauczyciela mianowanego; *Co najmniej 5-cio letnie doświadczenie w pracy z dziećmi; *Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji w sposób efektywny; *Znajomość aktualnych przepisów i standardów dotyczących edukacji przedszkolnej; *Umiejętności organizacji pracy i zarządzania zespołem; *Samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań; *Doskonałe umiejętności komunikacyjne i budowania relacji z różnymi grupami zainteresowanych; *Zamiłowanie do pracy z dziećmi; *Wysoka kultura osobista i profesjonalizm; *Mile widziane doświadczeniu w pracy w przedszkolu na stanowisku Dyrektora lub Zastępcy Dyrektora. Zakres obowiązków: *Zarządzanie i nadzór nad placówką przedszkolną zgodnie z przepisami prawa; *Prowadzenie dokumentacji placówki; *Organizowanie pracy przedszkola i koordynowanie pracy personelu; *Dbanie o jakość nauczania i czuwanie nad realizacją podstawy programowej; *Uzupełnianie danych w SIO i ODPN oraz Vulcan, *Zarządzanie platformą INSO – wprowadzanie danych dzieci i kadry, sprawdzanie płatności, nadzór nad dziennikami zajęć, publikowanie ogłoszeń dla rodziców itp., *Dbanie o pozytywny wizerunek przedszkola i wysoką jakość opieki nad dziećmi; *Współpraca i budowanie pozytywnych relacji z rodzicami; *Sprawowanie opieki dydaktyczno-wychowawczej nad dziećmi; *Przygotowywanie dokumentacji przebiegu nauczania; *Rozpoznawanie indywidualnych potrzeb dzieci. Oferujemy: *Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony; *Pracę w małym, energicznym i kreatywnym zespole; *Premie i podarunki świąteczne; *Wsparcie metodyczne i merytoryczne koordynatorów z Kreatywnej Edukacji; *Możliwość rozwoju zawodowego, w tym kursy, szkolenia; *Możliwość wdrażania i realizacji własnych projektów i pomysłów; *Otwartość na kreatywne pomysły związane z rozwojem przedszkola; *Dużą samodzielność i autonomię działania; *Pracę z systemem do zarządzania pracą przedszkola INSO; *Potrzebne materiały i narzędzia do pracy; *Małe grupy przedszkolne - 10-16 osobowe; *Rodzinną, wesołą i luźną atmosferę; *Ubezpieczenie OC i NNW. *Ciepłe posiłki każdego dnia. *Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i kwalifikacji od 7600 brutto do negocjacji.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
CV oraz skan dokumentów potwierdzających kwalifikacje zawodowe.
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia