Nauczyciel wychowania przedszkolnego

PIJARSKIE PRZEDSZKOLE W WARSZAWIE

00-709 Mokotów, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Niepubliczne Pijarskie Przedszkole w Warszawie zatrudni: Nauczyciela wychowania przedszkolnego
Wymagania:
Oczekujemy: - wyższego wykształcenia pedagogicznego ze specjalizacją pedagogika przedszkolna; - wrażliwości na wartości etyczne wynikające z charakteru i zasad funkcjonowania PRZEDSZKOLA KATOLICKIEGO; - biegłej znajomości języka polskiego w mowie i piśmie Mile widziane: - doświadczenie w pracy z Dziećmi - dodatkowe kwalifikacje Zakres obowiązków: - planowanie i realizacja zajęć dydaktyczno-wychowawczo-opiekuńczych zgodnie z Podstawą Programową Wychowania Przedszkolnego, z wykorzystaniem nowoczesnych i atrakcyjnych dla dzieci metod pracy; - prowadzenie dokumentacji związanej z pracą nauczyciela; - organizacja i udział w przedsięwzięciach przedszkola; - współpraca i utrzymywanie pozytywnych relacji z rodzicami, opiekunami i współpracownikami. Oferujemy: - zatrudnienie na pełny etat z możliwością awansu zawodowego, - stabilne zatrudnienie - grupy nie przekraczające 20 dzieci, - dwóch nauczycieli w grupie, grupy jednorodne wiekowo - pracę w przyjaznym zespole - pracę w nowoczesnym budynku spełniającym najwyższe standardy - wynagrodzenie od 4500zł. netto do 5500 netto zł. w zależności od wykształcenia, stażu pracy i stopnia awansu zawodowego, - dodatkowe dni dyrektorskie (oprócz 26 dni urlopu) np. Wigilia, Wielki Piątek, piątek po Bożym Ciele, ew. weekend majowy. - wyjazd formacyjno-wypoczynkowy (5- dniowy) nie wliczany w dni urlopu. - opłata za strój pracowniczy w gestii przedszkola - całodzienne wyżywienie
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
C.V.
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy