Opis stanowiska pracy

Publiczne Przedszkole Pracownia Montessori zatrudni nauczyciela od zaraz.
Wymagania:
pełnego wykształcenia - studia magisterskie w zakresie wychowania przedszkolnego i przygotowania pedagogicznego, ukończone formy doskonalenia zawodowego w zakresie metody pracy z dzieckiem wg. Marii Montessori, otwartości na doskonalenie zawodowe, cierpliwości i zaangażowania, kreatywności i pomysłowości, odpowiedzialności i sumienności, wysokiej kultury osobistej, umiejętności pracy w zespole oraz współpracy z rodzicami, dobrej organizacji pracy, mile widziane zdobyte awanse zawodowe, mile widziane są ukończone kursy specjalistyczne, mile widziane są kwalifikacje wspierające zespół PPP. Zakres obowiązków: prowadzenie grupy przedszkolnej zarówno w oparciu o materiał rozwojowy jak i pracę out-doorową, prowadzenie lekcji słownych, prowadzenie obserwacji pedagogicznych zgodnie z metodą, planowanie pracy dydaktyczno-wychowawczej oraz jej realizacja i ewaluacja, prowadzenie wymaganej dokumentacji (obserwacje, dzienniki zajęć), tworzenie otoczenia dzieci zgodnie z pedagogiką Marii Montessori, dbanie o estetykę pomieszczeń Oferujemy: stabilne zatrudnienie, umowę o pracę na pełny etat, pensum dydaktyczne 30h tyg., praca zmianowa w zmianach 8:00-14:00, 11:00-17:00 wynagrodzenie od 7000 do 8600 zł brutto, ciekawą i satysfakcjonującą pracę, możliwość realizowania własnych pomysłów, możliwość indywidualnego rozwoju, w tym awansów zawodowych, wsparcie mentora, możliwość doskonalenia poprzez udział w szkoleniach i kursach wewnętrznych oraz zewnętrznych.

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia