Opis stanowiska pracy

Przedszkole Zygzak powstało w czerwcu 2017 roku. Zlokalizowane jest przy Kieleckim Parku Technologicznym w Kielcach. Dzięki wsparciu Grupy MAC naszym wyróżnikiem jest nowoczesne zaplecze multimedialne – tablice multimedialne w każdej sali, roboty do nauki programowania, drukarka 3D czy dywan interaktywny. Dodatkowym atutem jest wykwalifikowana kadra pedagogiczna oraz bogata oferta zajęć edukacyjnych. W związku z rozwojem naszej placówki poszukujemy kandydatów na stanowisko: NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO Miejsce pracy: Kielce
Wymagania:
 wykształcenia wyższego – kierunek edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna  gotowości do realizacji innowacyjnych projektów edukacyjnych  pasji do pracy z dziećmi  kreatywności, zaangażowania i samodzielności  doświadczenie w nauczaniu dzieci w wieku przedszkolnym będzie dodatkowym atutem  mile widziane uprawnienia z zakresu pedagogiki specjalnej, lub autyzm, lub edukacja włączająca lub wczesne wspomaganie rozwoju. Zakres obowiązków:  prowadzenie zajęć edukacyjno-wychowawczych  codzienna opieka nad dziećmi  aktywna współpraca z rodzicami  prowadzenie dokumentacji nauczycielskiej Oferujemy: Oferujemy:  stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę  dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz pakiet ubezpieczeń na preferencyjnych warunkach  wsparcie merytoryczne autorytetów współpracujących z Wydawnictwem MAC  udział w ciekawych projektach Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji bieżącego i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
Cv
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: lub

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy