Nauczyciel wychowania przedszkolnego

SZKOŁA PODSTAWOWA W LIPNICY

36-123 Lipnica, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Wykonywanie obowiązków nauczyciela wychowania przedszkolnego w oddziałach przedszkolnych.
Wymagania:
Kwalifikacje zgodne z ROZPORZĄDZENIEM MINISTRA EDUKACJI I NAUKI z dnia 14 września 2023 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli. Zakres obowiązków: 1. Realizacja podstawy programowej. 2. Wspieranie rozwoju podopiecznych. 3. Planowanie i prowadzenie pracy wychowawczo-dydaktycznej. 4. Organizacja wydarzeń przedszkolnych. 5. Współpraca z rodzicami i specjalistami różnego typu. 6. Prowadzenie obserwacji pedagogicznych. 7. Dbanie o bezpieczeństwo. 8. Analiza gotowości szkolnej dzieci. 9. Planowanie i realizacja rozwoju zawodowego. 10. Prowadzenie dokumentacji.
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: Szkoła Podstawowa w Lipnicy, Lipnica 279, 36-123 Lipnica

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy