Nauczyciel wychowania przedszkolnego

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 19 W JAWORZNIE

43-600 Jaworzno, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dyrektor Przedszkola Miejskiego Nr 19 w Jaworznie poszukuje osoby na stanowisko nauczyciela wychowania przedszkolnego.
Wymagania:
Wykształcenie kierunkowe uprawniające do pracy na stanowisku nauczyciela przedszkola. Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć z dziećmi w wieku przedszkolnym zgodnie z potrzebami rozwojowymi dzieci oraz ich możliwościami rozwojowymi. Współpraca z rodzicami i innymi pracownikami przedszkola w celu zapewnienia opieki i wsparcia dla dzieci. Udzielanie wsparcia i pomocy dzieciom w ramach bieżącej pracy w grupie. Oferujemy: Udział w szkoleniach finansowanych przez placówkę, możliwość realizacji awansu zawodowego, możliwość przedłużenia umowy.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
CV
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy