Opis stanowiska pracy

Poszukujemy kreatywnego i odpowiedzialnego nauczyciela, który z pasją podejmie się pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym. W naszej placówce stawiamy na rozwój emocjonalny, społeczny i edukacyjny dzieci w atmosferze zabawy i nauki. Oferujemy wsparcie merytoryczne, możliwość rozwoju zawodowego oraz pracę w przyjaznym i inspirującym środowisku.
Wymagania:
Wykształcenie wyższe pedagogiczne, specjalność wychowanie przedszkolne Doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym (mile widziane, ale niekonieczne) Umiejętność pracy w zespole oraz wysoka kultura osobista Kreatywność i zaangażowanie w przygotowanie zajęć dydaktycznych Znajomość nowoczesnych metod pracy z dziećmi, w tym metod aktywizujących Cierpliwość, empatia i zamiłowanie do pracy z najmłodszymi Gotowość do pracy zmianowej Dodatkowe kwalifikacje (np. znajomość języków obcych, kursy Montessori, inne metody edukacyjne) będą atutem Oferujemy: Stabilne warunki zatrudnienia Atrakcyjne wynagrodzenie Możliwość pracy w przedszkolu z bogatym zapleczem dydaktycznym Elastyczne godziny pracy

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia