Opis stanowiska pracy

Publiczne Przedszkole "Aviatorek" we Wrocławiu ogłasza rekrutację na stanowisko – nauczyciel wychowania przedszkolnego. Poszukujemy pracownika, do grupy dzieci 6-latnich od zaraz. Zainteresowane osoby serdecznie zapraszamy do kontaktu. CV prosimy wysyłać na adres mailowy.
Wymagania:
wykształcenie wyższe pedagogiczne - kierunkowe umiejętność pracy w zespole wysoka kultura osobista Oferujemy: Gwarantujemy: 6-godzinny dzień pracy dodatkowe premie i szkolenia możliwość realizacji awansu zawodowego życzliwą i wspierającą atmosferę pracy zdobycie cennego doświadczenia

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia