Opis stanowiska pracy

Integracyjne Przedszkole Alto we Wrocławiu poszukuje pełnego pasji i zaangażowania Nauczyciela Wychowania Przedszkolnego, który dołączy do naszego zespołu, aby wspólnie tworzyć środowisko sprzyjające wszechstronnemu rozwojowi dzieci. Nasze przedszkole oferuje unikalne podejście do edukacji, łączące naukę i zabawę w atmosferze wzajemnego szacunku, zrozumienia i akceptacji. Poszukujemy osoby, która z radością podejdzie do pracy z dziećmi, zrozumie ich potrzeby i będzie wspierać ich rozwój emocjonalny, społeczny oraz intelektualny. Idealny kandydat to osoba otwarta na nowe wyzwania, gotowa do pracy w zespole oraz ciągłego doskonalenia swoich umiejętności. CV prosimy wysyłać na adres e-mail.
Wymagania:
Wykształcenie wyższe pedagogiczne (preferowane wychowanie przedszkolne) Doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym mile widziane Umiejętność pracy w zespole Zdolność do efektywnej komunikacji z dziećmi i rodzicami Gotowość do stałego rozwoju zawodowego Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć dydaktycznych i opiekuńczo-wychowawczych w grupie przedszkolnej Dbanie o bezpieczeństwo i rozwój dzieci Współpraca z zespołem specjalistów oraz rodzicami Organizowanie aktywności wspierających rozwój dzieci Tworzenie przyjaznej atmosfery sprzyjającej nauce i zabawie Oferujemy: Pracę w nowoczesnej placówce o wysokich standardach Przyjazną atmosferę nastawioną na współpracę i wzajemne wsparcie Bezpłatne ubezpieczenie medyczne Małe grupy dzieci Możliwość realizacji awansu zawodowego Pakiet szkoleń w ramach doskonalenia zawodowego Atrakcyjne wynagrodzenie Umowę o pracę Dołącz do naszego zespołu już dziś!

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia