Opis stanowiska pracy

Przedszkole Pro Futuro to prywatne, nowe i nowoczesne przedszkole znajdujące się na pograniczu Stabłowic i Leśnicy. Naszym celem jest przede wszystkim zapewnienie dzieciom optymalnych warunków rozwoju i poczucia bezpieczeństwa. Do naszego zespołu poszukujemy osób kreatywnych, empatycznych, cierpliwych, dla których praca z dziećmi jest przyjemnością.
Wymagania:

Wymagania:
Wykształcenie kierunkowe: edukacja przedszkolna, pedagogika przedszkolna, kształcenie zintegrowane, wychowanie przedszkolne, itp. Odpowiedzialność i zaangażowanie. Wysoka motywacja do pracy. Zakres obowiązków: Opieka nad grupą dzieci w wieku przedszkolnym Realizacja programu zgodnie z obowiązującymi planami nauczania Budowanie relacji z rodzicami i współpracownikami Nauczanie podstawowych umiejętności i zachowania. Obserwacja i ocena wyników, umiejętności, zachowania i rozwoju społecznego uczniów. Oferujemy: Zatrudniamy na umowę o pracę, zapewniamy rozwój zawodowy i awans, atrakcyjne zarobki.
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia