nauczyciel wychowania przedszkolnego

PRZEDSZKOLE POD TOPOLĄ

84-230 Rumia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Dyrektor Przedszkola pod Topolą w Rumi zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego. Praca z dziećmi w grupach w wieku od 3 do 6 roku życia.
Wymagania:
Wymagania na stanowisko nauczyciela wychowania przedszkolnego: 1.Wykształcenie zgodne z § 4 Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 14 września 2023 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli (Dz.U. 2023 poz. 2102), na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. 2.Spełnianie warunków zdrowotnych niezbędnych do wykonywania zawodu. 3.Ciepłe i serdeczne podejście do dzieci o różnorodnych potrzebach edukacyjnych. 4.Uczciwość i sumienność w wypełnianiu obowiązków – przestrzeganie regulaminów i procedur przyjętych w przedszkolu. 5.Niekaralność. Zakres obowiązków: Obowiązki nauczyciela obejmują: 1.Prowadzenie pracy wychowawczej, dydaktycznej i opiekuńczej zgodnie z podstawą programową wychowania przedszkolnego – realizacja przyjętych programów; 2.Realizacja zadań przyjętych w Rocznym planie pracy przedszkola (m.in. realizacja projektów, konkursów, uroczystości); 3.Prowadzenie współpracy z rodzicami 4.Prowadzenie obserwacji pedagogicznych/ diagnozy pedagogicznej; 5.Prowadzenie wymaganej dokumentacji. Oferujemy: 1.Stabilne warunki zatrudnienia; 2.Wynagrodzenie zgodne z kwalifikacjami, stopniem awansu zawodowego, stażu pracy, dodatek za wychowawstwo, dodatek motywacyjny, świadczenia z ZFŚS; 3.Wsparcie merytoryczne, opiekę mentora; 4.Dobre warunki lokalowe, przestronne sale i duży ogród dla dzieci; 5.Pracę w 25-osobowych grupach dzieci; 6.Współpraca z wykwalifikowanym zespołem nauczycieli i specjalistów; 7.Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, dofinansowanie do szkoleń; 8.Możliwość podnoszenia stopnia awansu zawodowego nauczyciela;
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
1.CV; 2.Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia; 3.Potwierdzenie posiadania przygotowania pedagogicznego, jeżeli nie było objęte programem studiów; 4.Kopia aktu nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego lub dyplomowanego; 5.Kopia dokumentów potwierdzającego staż pracy. Dołącz jeśli posiadasz (dokumenty dodatkowe): Dokumenty potwierdzające kwalifikacje do nauczania języka angielskiego w przedszkolu
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: poczta e mail:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy