nauczyciel wychowania przedszkolnego

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 9

91-717 Łódź-Bałuty, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy nauczyciela wychowania przedszkolnego. W naszym przedszkolu podejmujemy wiele ciekawych inicjatyw, angażujemy się w projekty zewnętrzne, organizujemy własne przedsięwzięcia i piszemy autorskie programy. Współpracujemy ze środowiskiem lokalnym i promujemy ekologię. Zapraszamy do współpracy osoby otwarte na nowe doświadczenia i kochające pracę z dziećmi.
Wymagania:
Przygotowanie pedagogiczne, pedagogika wieku dziecięcego, edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne. Zakres obowiązków: Wychowawstwo w grupie przedszkolnej, prowadzenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych, współpraca z innymi nauczycielami i rodzicami, prowadzenie dokumentacji nauczyciela. Oferujemy: Miłą atmosferę pracy, zgrany zespół nauczycieli, możliwość rozwijania oraz doskonalenia umiejętności i kompetencji, pracę na pełen etat, możliwość zatrudnienia na czas nieokreślony.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
Dyplom ukończenia wyższych studiów poświadczających przygotowanie oraz wykształcenie pedagogiczne, świadectwa pracy z poprzednich miejsc pracy. Dołącz jeśli posiadasz (dokumenty dodatkowe): Dokument potwierdzający zdobycie dodatkowych kwalifikacji, np. uprawnienia do prowadzenia terapii pedagogicznej, nauczania języka angielskiego. Wzory oświadczeń dostępne na stronie: Wszystkie niezbędne dokumenty kandydat otrzymuje na miejscu.
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: Prosimy o dostarczenie ich osobiście. Na adres e-mail prosimy przesyłać jedynie CV.

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia