Opis stanowiska pracy

Opis oferty pracy Niepubliczne Przedszkole Anglojęzyczne w Duchu Montessori i Rodzicielstwa Bliskości CHATKA POLI w Biskupicach (k. Wieliczki), poszukuje nauczyciela wychowania przedszkolnego do długoterminowej współpracy. Wymagania: - Kwalifikacje do pracy w zawodzie nauczyciela przedszkola, - mile widziane: Certyfikat ukończenia kursu Montessori lub chęć ukończenia rocznego kursu w duchu pedagogiki Montessori, - Podejście oparte na szacunku, empatii i uważności na indywidualne potrzeby Dzieci, - Zaangażowanie i gotowość do współtworzenia wyjątkowego miejsca dla Dzieci, Rodziców i Kadry. Zakres obowiązków: - Prowadzenie zajęć dydaktycznych, - Opieka nad dziećmi w wieku 2,5 do 6 lat (grupy mieszane wiekowo), - Zajęcia indywidualne z dziećmi z wykorzystaniem materiału Montessori Oferujemy: - Atrakcyjne wynagrodzenie, - Umowa o pracę - pełen etat, najpierw okres próbny, potem umowa na czas nieokreślony, - Duże możliwości osobistego rozwoju (szeroki wachlarz szkoleń i konsultacji), - Praca we wspierającym i serdecznym środowisku. * Jeżeli szukasz pracy dodatkowej możliwe jest zatrudnienie w niepełnym wymiarze czasu pracy, wtedy oferujemy pracę w godzinach 7-9 lub 15-17. Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne): Życiorys zawodowy. Zaświadczenie KRK Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia