Opis stanowiska pracy

Ogólnodostępne Publiczne Przedszkole Omnibus w Chełchach poszukuje nauczyciela wychowania przedszkolnego - zastępstwo z możliwością przedłużenia umowy. Praca w grupie 5-6 latków (mała liczebność grupy).
Wymagania:
Wykształcenie pedagogiczne w specjalizacji wychowanie przedszkolne lub wczesnoszkolne z przygotowaniem pedagogicznym. Zamiłowanie do pracy z dziećmi. Umiejętność pracy w w zespole. Chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Zakres obowiązków: Realizacja codziennych zajęć dydaktyczno-wychowawczych. Zapewnienie bezpiecznych, kreatywnych, opartych na szacunku i empatii warunków wspierających wszechstronny rozwój dzieci w przedszkolu. Współpraca i pomoc innym członkom zespołu Oferujemy: Umowę o pracę Atrakcyjne wynagrodzenie Możliwość awansu zawodowego Przestrzeń do rozwoju i doboru metod pracy
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
CV
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia