Opis stanowiska pracy

Dyrektor Przedszkola nr 1w Opalenicy zatrudni od 1 grudnia 2024 nauczyciela wychowania przedszkolnego w pełnym wymiarze czasu pracy. Osoby, która odpowiedzialna będzie za kształtowanie młodych umysłów i serc . Wymagane umiejętności: łatwość nawiązywania kontaktów z dziećmi, wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, takie jak: komunikatywność, otwartość, kreatywność, umiejętność słuchania, empatia i wyczulenie na potrzeby dzieci.
Wymagania:
Wykształcenie kierunkowe : Ukończone jednolite studia magisterskie lub studia I lub II stopnia w zakresie pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej oraz przygotowanie pedagogiczne,lub student/ka ostatniego roku studiów magisterskich w zakresie pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej Zakres obowiązków: Realizacja podstawy programowej. ... Wspieranie rozwoju podopiecznych. ... Planowanie i prowadzenie pracy wychowawczo dydaktycznej. Organizacja wydarzeń przedszkolnych. Współpraca z rodzicami i specjalistami różnego typu. Prowadzenie obserwacji pedagogicznych. Oferujemy: Oferujemy umowę o pracę oraz pracę w zgranym, miłym zespole.
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: CV proszę kierować na adres: W CV prosimy o zawarcie klauzuli : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Przedszkole nr 1 w Opalenicy, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia