Opis stanowiska pracy

Zatrudnienie na stanowisko nauczyciela wychowania przedszkolnego w Przedszkolu Publicznym w Przysietnicy w oparciu o umowę o pracę, 1 etat.
Wymagania:
• posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystania z praw publicznych, • posiadanie kwalifikacji do zajmowania stanowiska nauczyciela wychowania przedszkolnego określone w Rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z dnia 1 sierpnia 2017 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli Mile widziane: terapia pedagogiczna Zakres obowiązków: • Realizacja podstawy programowej • Wspieranie rozwoju podopiecznych • Planowanie i prowadzenie pracy wychowawczo – dydaktycznej • Organizacja wydarzeń przedszkolnych • Współpraca z rodzicami i specjalistami różnego typu (psycholog, logopeda itp.) • Prowadzenie obserwacji pedagogicznych • Dbanie o bezpieczeństwo podopiecznych • Analiza gotowości szkolnej dzieci • Planowanie i realizacja osobistego rozwoju zawodowego • Prowadzenie dokumentacji Oferujemy: Umowa o pracę.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
• CV • kopie dokumentów potwierdzających posiadanie wymaganych kwalifikacji • informacja z Krajowego Rejestru Karnego
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia