Opis stanowiska pracy

Poszukujemy ciepłych, zaangażowanych Nauczycieli Wychowania Przedszkolnego do pracy ze wspaniałą, niedużą grupą Przedszkolaków w Chatce Puchatka w Trzepnicy
Wymagania:
Zatrudnimy Nauczyciela z wykształceniem kierunkowym przygotowującym do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym. Nie wymagamy doświadczenia; nasza wspierająca kadra wszystkiego Cię nauczy! Zakres obowiązków: Do Twoich zadań będzie należała m.in. prowadzenie zajęć dydaktyczno - wychowawczych, zapewnienie naszym Podopiecznym bezpiecznej przestrzeni do nauki i zabawy. Ze szczegółowym zakresem obowiązków chętnie zapoznamy Cię na spotkaniu rekrutacyjnym. Oferujemy: Zapewniamy zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę. Wynagrodzenie uzależniamy od Twojego doświadczenia: wynosi pomiędzy 5100 a 6120 zł brutto. Gwarantujemy również premie frekwencyjne!
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
CV oraz kilka słów o sobie.
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia