Opis stanowiska pracy

PRACA W PRZEDSZKOLU na stanowisku nauczyciela wychowania przedszkolnego. Placówka mieści się przy ul. Jeziołowicza 21 w Olsztynie- Przedszkole "Delfinek".
Wymagania:
-ukończone studia wyższe nadające kwalifikacje do nauczania w przedszkolu (lub w trakcie studiów), -chęci do pracy, zaangażowania, kreatywności, dodatkowych atutów - umiejętności i kompetencji stwarzających możliwość do prowadzenia zajęć dodatkowych z dziećmi (przy dodatkowym wynagrodzeniu) -dyspozycyjności od poniedziałku do piątku -umiejętności pracy w zespole, -empatii i kultury osobistej Zakres obowiązków: -drugi wychowawca grupy przedszkolnej -edukacja i opieka nad dziećmi w grupie -prowadzenie niezbędnej dokumentacji zgodnej z obowiązującymi przepisami -współpraca z innymi nauczycielami i pracownikami placówki Oferujemy: stabilne warunki pracy - umowa o pracę, -pracę w dobrze dobranym zespole, -możliwość rozwoju zawodowego - dofinansowanie różnych form dokształcania (szkoleń, kursów, studiów) -bogaty zasób pomocy i materiałów dydaktycznych, -szkolenia w ramach pracy min. raz w roku, -wymiar pracy: 5,5h dzienne
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
cv
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia