Opis stanowiska pracy

Poszukuję nauczyciela z kwalifikacjami do pracy w przedszkolu na zastępstwo do 31.08.2025 r. z możliwością zatrudnienia na kolejny rok szkolny /na zastępstwo/.
Wymagania:
Wykształcenie wyższe z pełnymi kwalifikacjami do pracy jako nauczyciel w przedszkolu. Wiedza pedagogiczna i psychologiczna o dziecku w wielu 3-6 lat. Zamiłowanie do pracy z małym dzieckiem. Zakres obowiązków: Organizacja dnia dla dzieci w wieku przedszkolnym, organizacja i prowadzenie zajęć dydaktyczno-wychowawczo-opiekuńczych, planowanie pracy, współpraca z Rodzicami i środowiskiem, organizacja uroczystości, organizacja pomocy psychologiczno-pedagogicznej z pełna dokumentacją, prowadzenie dziennika elektronicznego, wypełnianie innych zadań wg Statu i zleconych przez dyrektora. Oferujemy: sale zajęć dobrze umeblowane i wyposażone, sale terapeutyczne z pomocami do zajęć specjalistycznych, pomoce do zajęć plastycznych, pomoce dydaktyczne, dla dzieci pomoc specjalistów pracujących w przedszkolu
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
CV , List motywacyjny, telefon kontaktowy , e-mail do kontaktu Dołącz jeśli posiadasz (dokumenty dodatkowe): dodatkowe kwalifikacje np. do nauczania j. ang. , praca z dzieckiem mającym trudności, studia podyplomowe z różnych kierunków itd.
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: lub osobiście do Przedszkola nr 42 im.Przyjaciół Przyrody w Bielsku-Białej ul.Cieszyńska 383. Na rozmowę kwalifikacyjną prosimy przynieść Dyplom uk. studiów kierunkowych, suplement do Dyplomu, zaśw. o uk. studiów podyplomowych, lista miejsc poprzedniego zatrudnienia z dokładnymi datami od-do (|dzień, miesiąc, rok.) i świadectwa pracy

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia